MARKA/AJANS olarak Aramıza Katıl

ARAMIZA KATIL
Hızlı Kayıt Oluştur

MILLENNIUM İLE PARTNER OLMA ZAMANIN GELMİŞ GEÇİYOR

Self servis platformumuz ile doğru kitlye, doğru zamanda, doğru tanıtımla, doğru bütçe ile karşılığını alabileceğin reklamları Millennium  influencerları ile yürütebilirsin.
Daha büyük düşünüyorsan bütçeli çalışarak yüksek reklam gücüyle bu operasyonu biz yönetebiliz.
MARKANLA DOĞRU HEDEFE ODAKLAN

MARKANLA DOĞRU HEDEFE ODAKLAN

Business Marketing sistemimizi Influencerlar gücü ile doğru hedef kitlelere göstererek markanızı yukarı taşıyoruz. otomatikleştirdiğimiz Self Servis sistemimize hemen Ücretsiz ön kayıt yaptırarak yerini al.

MARKA 'MISIN

Markanı büyütmenin en millennium yolu, Millennium Influener § Business dan geçiyor. Girişimci , Orta Ölçek ya da Büyük markaların Reklam bütçelerinin %30 unu Influencer Marketing e harcıyor.
Markanı büyütmek , Rekabette üst sıralarda yer almak, Daha bilinir olmak, Ya da güncel kalmak için 5 farklı tanıtım modeli ile Influencerlarımıza aranızda, reklamlarınızı Self Servis olarak yönetme fırsatı sunuyoruz.
 

Hemen Katıl MARKA 'MISIN

AJANS ' MISIN

Ajans olarak Millennium  ile çalışmak ne demek ? Millennium  Influencer a ajans olarak kayıt olduğunuzda, Reklam ve tanıtım bütçelerini yönettiğiniz size bağlı olan markaların tüm Influencer reklam anlaşmalarını panelinizden her marka için kullanıcı platformu oluşturarak, ayrı ayrı yönetmenizi sağlar. Ayrıca bir Influencer  Ajansıysanız, her influencerınız için ayrı bir kullanıcı platformu açarak, markalar ile marka işbirliklerini ayrı ayrı yönetebilirsiniz. Dilerseniz Özel İş Birlikleri, bütçeli tanıtımlar oluşturarak reklam kampanyalarınızı bizim yönetimimize de bırakabilirsiniz.

Hemen Katıl AJANS ' MISIN
MILLENNIUM BUSINESS SELF SERVİS Influencer MARKETING yapabileceğiniz şirketinizin pazarlama platformudur.

MILLENNIUM BUSİNESS NEDİR ?

Millennium Influencer § Business markaları kendi kategorilerinde influencerlar ile buluşturma platformudur Millennium uygulamamız ve web sitemiz üzerinden Influencerlara Self-Servis olarak sosyal medya platformlarından tanıtım yaptırabileceğiniz gibi, tüm operasyonu Millennium'un yönetmesini tercih edebilirsiniz. Markanızın ya da ürünlerinizin reklam verilerini ister siz belirleyin, isterseniz influencerlarımıza Brief vererek video çekimi talep edin. Ön izleme talep edin, revize edin, yayına onay verin ve artık kitlelere görünmeye başlayın.

MILLENNIUM PPM

Millennium Premium Tanıtım Menajer sistemi ile IInfluencer marketing tanıtımlarınızı biz yönetiyoruz.
Haftalık ya da aylık olarak hedeflerinizi belirliyoruz bütçelendiriyoruz ve yönetiyoruz.

PROFİL ve SEKTÖR İNCELEME

Markanızın dijital platformlarnı inceleme ve raporlama. Etki yaratacak sosyal medya platformlarının seçimi. Kategori ve alt kategori belirlenmesi.

INFLUENCER ANALİZİ

Kitle analizi. Tahmini geri dönüş analizi. Influencer   profillerinin etkileşim analizi. Demografik olarak inceleme. Ön seçimi ve tam belirlenmesi.

TANITIM YÖNETİMİ

Marka esaslı Tanıtım stratejisi belirleme, İçerik belirleme, planlaması ve üretimi, Brief oluşturma, Kalite yönetimi.

RAPORLAMA / TAKİP

Günlük tanıtım etkileşim takibi, Performansa dayalı müdahale sistemi, Tanıtım etki raporu oluşturma, Tanıtım değerlendirme ve analizi.

TANITIM DEĞERLENDİRME / TELAFİ

Tanıtım sonu rapor değerlendirmesi, Erişim analizi, Tanıtım öncesi ve sonrası etki analizi, Tanıtım telafi sistemi kontrolü.

BÜTÇE KONTROLÜ

Ücretlendirme teyidi. Telafi ve iade sistemi. Güvenli nakit onayı ve nakit transferi. Ödemelerin işlenmesi ve puanlama

GÜÇLÜ ve ETKİLİ PLATFORM

GÜÇLÜ ve ETKİLİ PLATFORM

MILLENNIUM Influnencer & Business platformumuz, 1000'lerce Influencer ve 100'lerce markayı bir araya getiren ve dijital marketing  sistemlerinde en etkili ve sonuçları yüksek pazarlama platformudur. Sadece pazar yeri affiliate sistemleri değil  Self-Servis marka işbirliğine açık platformumuzdan Dünya'da kendini katlamış Türkiye patenti Millenniumda olan en etkili pazarlama sistemi için daha fazla geç kalmadan aramıza katılın.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ETKİLEŞİM ANALİZİ

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ETKİLEŞİM ANALİZİ

Tanıtımlarınızı en hızlı ve en verimli şekilde oluşturmanız ve sürdürebilmeniz için Influencer etkileşim analizlerini kullanarak bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz. Influencer hangi sosyal medyayı ne kadar aktif kullanıyor, etkileşim verileri gibibilgilere ulaşarak geri dönüşleri tahmin edebilir ve bir adım sonraki pazarlama stratejilerinize daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca influencerları bir sonraki tanıtım çalışmalarınız için listeye ekleyebilirsiniz.

ÇAPRAZ TANITIM SİSTEMİ

ÇAPRAZ TANITIM SİSTEMİ

Çapraz tanıtım nedir ? Anlaştığınız influencerların markanızdan tanıtım onayı aldıktan sonra bu tanıtımı çapraz tanıtım kabul eden diğer influencerlarla Brief e bağlı kalmak koşulu ile paylaşarak, etkileşimi yüksek ve çok daha fazla kiitleye ulaşabileceğiniz tanıtım pazarlama modelidir. Bu sistemi aktif ettiğinizde tanıtım bütçesi paylaşılacağı için daha maliyetli olsada tekil tanıtım baz alındığında 3'de 1'e orana kadar daha ekonomik bir tanıtım sistemidir.

SELF SERVİS Influencer MARKETING

SELF SERVİS Influencer MARKETING
VERİ ODAKLI Influencer SEÇİMİ

VERİ ODAKLI Influencer SEÇİMİ

Markanızın kategorisine, Influencerları özel verilerine, kriterlerini ve demografik bilgilerine göre filtreleyerek arama yapma, Influencerları talep ettikleri bütçeleri görüntüleyerek Influencerlarımız ile iletişime geçin.

Otomatik Influencer Analizi

Otomatik Influencer Analizi

Influencerların Sosyal Medya kanallarını, sosyal medya kanallarını kullanım aktivitelerini ve etkileşimlerini izleyerek daha kararlı ve performanslı tanıtım yapma ayrıcalığına erişin.

Premium Influencer  Iletişimi

Premium Influencer Iletişimi

Influencerlarla doğrudan iletişim kurma, Influencer  listelerinizi oluşturarak sonraki kampanya için kolay tanıtım planlama, Influencer  bazlı notlar ekleme Influencerları tanıtımlarınıza davet etme.

KOLAY TANITIM KURULUMU

KOLAY TANITIM KURULUMU

Tanıtımlarınızı adım adım oluşturabileceğiniz mobil uygulama, Birden fazla kullanıcı oluşturarak farklı markalarınızın tanıtımlarını aynı panelden yönetme, Detaylı tanıtım brief i oluşturma, 5 farklı ödeme yöntemi ile etkili tanıtım oluşturma ayrıcalığı.

RAPORLAMA / TAKİP

RAPORLAMA / TAKİP

Tanıtımlarınızın gerçek zamanlı olarak yayın takibini yapın. Tanıtımınızın onay durumunu, hazırlığını, başladığını ve bitimini 4 adımda takip edin. Görüntülenme ve etkileşim verilerine sahip olun.

OTOMATİK GÜVENLİ ÖDEME SÜRECİ

OTOMATİK GÜVENLİ ÖDEME SÜRECİ

Tanıtım başarılı bir şekilde tamamlanana kadar, İki taraflı koruma kasası, sıra dışı durumlar için ödeme geri iade sistemi, cüzdan hesabına aktarımla millennium para birikimi.

INFLUENCER MARKETING VE MILLENNIUM SKORLARI

%
HERCİH EDİLME
%
KALICI INFLUENCER
%
KALICI MARKA
%
TANITIM YENİLEME
KAYITLI MARKA
KAYITLI MARKA
KAYITLI AJANS
KAYITLI AJANS
BÜTÇELİ PROJE
BÜTÇELİ PROJE
SEKTÖR
SEKTÖR