INFLUENCER olarak Aramıza Katıl

ARAMIZA KATIL
Hızlı Kayıt Oluştur

5000 TAKİPÇİN VARSA BİZİM İÇİN YETERLİSİN

Sosyal Medya hesabım var ama takipçim yetersiz diye düşünme, marka işbirliği programımıza kayıt ön kayıt olman için 10B takipçin olması değil etkleşiminin yüksek olması bizim için yeterli.

HANGİ INFUENCER PROGRAMINA KAYIT OLMAK İSTERSİN ?

TRENDYOL HEPSİBURADA ÇİÇEKSEPETİ ne LİNK verebilirsin ya da Marka İş birliği programımıza katılabilirsin.

HEMEN ARAMIZA KATIL

PAZARYERİ İŞ ORTAKLIĞI

Pazaryeri iş ortaklarından biri olarak, programımızda senin TRENDYOL , HEPSİBURADA , ÇİÇEKSEPETİ gibi alışveriş sitelerinden LİNK vererek gelir elde edebilmeni sağlıyoruz.
Tüm kayıt sürecini takip ediyoruz, tüm iş birliğini nasıl yönetebileceğin konusunda eğitimler veriyoruz, düşük performans gösteriyorsan sosyal medya yayınlarını nasıl yapman gerektiği konusunda eğitimler veriyoruz. En önemlisi bizimleysen Millennium  bonusların var ve alt ekibini kurma şansın var.

Hemen Katıl PAZARYERİ İŞ ORTAKLIĞI

MARKENPARTNERSCHAFTEN

In unserem Markenkooperationsprogramm können dich Hunderte von Marken, die unserer Agentur angehören, über unsere Plattform sehen und dir Markenkooperationsangebote machen. In diesem Programm ist es wichtig, deine Social-Media-Kanäle aktiv zu nutzen. Je höher deine Interaktion ist, desto höher ist die Wahrscheinlichkeit einer erneuten Auswahl basierend auf deiner Leistung. Denke daran, dass Marken über unsere App mit dir in Kontakt treten können, um Werbung zu schalten oder auf offene Angebote von Marken zu antworten.

Hemen Katıl MARKENPARTNERSCHAFTEN

PAZARYERİ İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

ALIŞVERİŞ SİTELERİNE LİNK VER

INSTAGRAM , TIKTOK , YOUTUBE , TWITTER, FACEBOOK, hangi sosyal medya hesabında takipçilerin var? Aktif olarak kullandığın sosyal medya platformunu kullanarak her ay kazanç elde edebilirsin. Millennium Influencer olarak, TRENDYOL , HEPSİBURADA, ÇİÇEKSEPETİ ve diğer alışveriş siteleri ile yapacağın iş ortaklığı için kayıt aşamasından, kazanç elde ettiğin sürece kadar herşeyinle ajansın ilgileniyor. Sosyal medya hesabının etkileşimi, paylaşımları'nın etkili olması için gereken şartlar, paylaşımlarını ne şekilde ve hangi kurallar çerçevesinde yapman gerektiği ile ilgili her süreçte ajansın yanında. Birlikte daha etkili ve büyük olduğumuzu unutma.

HEMEN KATIL
PAZARYERİ İŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI

Influencer DEĞİLSEN BİLE MILLENNIUM'DA GELİR ELDE EDERSİN

Arkadaşını Millennium'a getir, onun kazancından her ay komisyon kazan. Getirdiğin her Influencer senin alt ekibine kayıt ediyoruz ve sende artık kesintisiz sürekli kazanç elde ediyorsun. Unutma ne kadar kalabalık ekip o kadar çok kazanç.

INFLUENCERS 360 - Millennium PREMIUM Influencer Hizmeti

Millennium 360 Influencer iş ortaklığı programıza kayıt olarak bizimle çalışan influencerlarımız ayrıcalıklı gerçek ajans hizmeti alır. Yeni nesil ajans deneyimini yaşamak için millennim Influencer programımıza kayıt olabilirsin. Influencer ajansı olmanın sadece markalar arasında cari bağlantı sağlamak olmadığını deneyimleyin. Millennium'da ailenizde gibi hissedersiniz.

MARKA İŞ BİRLİKLERİ

MARKALAR SENİ BEKLİYOR
MARKA İŞ BİRLİKLERİ

Marka iş birliği nedir? Türkiye'de ürün satışlarını arttırmak isteyen, marka bilinirliğini ve kampanyalarını duyurmak isteyen küçük, orta ölçekli yada büyük her işletmelerin sosyal medya platformlarının tanıtım gücünü kullanarak influencerlar ile günlük, aylık ya da yıllık olarak belli kurallar çerçeverinde karşılıklı yaptıkları işbirliklerine marka iş birliği çalışmaları denir. Tanıtım olarak en yaygın olan, influencerlara Ürün, Ödeme, Kupon, Komisyon, Tıklanma karşılığı olarak reklam tekliflerinde bulunurlar. Bu nedenle Millenniumlu influencerlarımızın en büyük ayrıcalıkları, Self Servis olarak marka iş birliği projemize dahil olmalarıdır. Influencerımızsan ve Sosyal Medya etkileşimin yüksek ise, uygulamamız üzerinden ön kayıt oluşturarak marka iş birlikleri için hemen yerini al. Ne kadar aktif bir influencersan o kadar tercih edilen Influencer olacağını asla unutma. etkileşimi yüksek influencerlarımızın öne çıkacağını unutma. 
 

İNDİRİMDE OLAN ÜRÜN LİNKLERİ

İNDİRİMDE OLAN ÜRÜN LİNKLERİ
İNDİRİMDE OLAN ÜRÜN LİNKLERİ

Her gün sosyal medya hesabın'da link veren influencer, artık linklerinin bir kısmı da millennium'dan sana geliyor. Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti'nin indirimi en büyük olan ürünlerini bir araya kategori bazlı olarak analiz ederek koleksiyon yapıyor ve sana gönderiyoruz. Bu indirimli lnkleri sana Whatsapp, Telegram grubundan hem de Millennium Influencer uygulamana ve mail adresine eş zamanlı olarak gönderiyor olacağız. Linkleri takipçilerin ile paylaşarak kazancını arttırabilirsin. Unutma senin için hazırlayacağımız linkler haftanın en çok gerçek indirimine girmiş ürünleri olacak. Biliyoruz gerçek indirimli ürün bulmak sizlere çok zaman kaybettiriyor. Millennium Influencer ajansın sana link vermek için için harcayacağın zamanının bir kısmını geri kazandırıyor. Sende bizim Influencerımızsan bu ayrıcalıktan sen de faydalanacaksın.
 

7/24 CANLI ASİSTAN

7/24 CANLI ASİSTAN
7/24 CANLI ASİSTAN

Sosyal Medyadan gelir elde ederken tüm programını yönetecek bir ajansın olsun istersin. Kazancını takip ederek istatistiklerini tutsun, hakkını korusun, iş birliği süresince  sorun olarak gördüğüm şeyler konusunda bana klavuz olsun, bir sorun yaşıyorsan problemlerini çözerek sonuca kavuştursun, sana ekip arkadaşın gibi tavsiyelerde bulunsun, profesyonel bir yaklaşım ile sosyal medya yönetimindeki eksiklerimi gidersin ve bunun gibi şeyler hayal gibi değil mi? Millennium Influencerda değil. Sana özel influencer destek asistanın, söylediğimiz her konuda senin yanında. Türkiye'de gerçek kişi ile sana özel destek veren ve sorularını cevaplayan bir asistanın oluyor.  7/24 saat sana cevap verecek bir ajansın olsun istemez misin. 

KİŞİSEL GİZLİLİK

KİŞİSEL GİZLİLİK
KİŞİSEL GİZLİLİK

Ben Influencerım ancak kimlik bilgilerimin iş birliği yapacağım marka tarafından ya da sistemde gizli kalmasını ve hiçbir yerde geçmesini ya da bilinmesini istemiyorum diyorsan bu gizliliği en güvenli şekilde yönetecek bir ajans  Millennium Influencera hoşgeldin. Tüm zamanların en güvenli iş birliği yöneticisi arıyorsan bir tanesi biziz. İş birliği süresince sosyal medya hesabını yönetirken bazı influencerlarımız ismini kullanmak istemiyor ya da dijital olarak kayıtlara geçmek istemiyor. Millennium influencer kendi influencerlarına bu gizliliği garanti ediyor. Kullanıcı adından mail adreslerine kadar seni görünmek istediğin şekilde aramıza alıyoruz.

MİLLENNİUM BONUSLARI

MİLLENNİUM BONUSLARI
MİLLENNİUM BONUSLARI

Millennium Influencer ajansına özel bonuslardan sadece Millenniumlu influencerlar faydalanabilir.Senin daha çok kazanç elde edebilmen ya da bizimle çalışırken ayrıcalıklı influencer olabilmen için sürekli geliştirerek ürettiğimiz bonuslarımızı incele. ALT EKİBİM BONUSU, PERFORMANS BONUSU, GETİR KAZAN BONUSU, BENİM AJANSIM BONUSU, KAMPANYA CİRO BONUSU, AJANSIN YANINDA BONUSU, CİRO BAREM BONUSU, Detayları aşağıda bulabilirsin, Influencerı kazandıkça ona daha çok kazandıran Türkiye ve Avrupa'da ki tek ajans.

EKİBİNİ KUR KOMİSYON KAZAN

EKİBİNİ KUR KOMİSYON KAZAN
EKİBİNİ KUR KOMİSYON KAZAN

En büyük zincir kazanç sistemi Millennium Influencer'da. Influencer ol ya da olma Millennium Influencera kayıt ol ve getirdiğin her influencer'ın aylık kazancından komisyon kazan. Unutma ne kadar fazla Influencer getirirsen ekibini o kadar büyütümüş olursun.  Ekibini kur ve uyurken bile Millennim Influencerdan kazanç elde et. Yüzlerce influencerımız kendi kazançlarının yanında ALT INF ekibinden her ay zaman sınırlaması olmadan ekstra kazanç elde ediyor. Tek yapman gereken etkileşimine güvendiğin influencerı bizimle tanıştırmak, sonrasında bizimle çalışmaya başlayan influencer, uygulamamız üzerinden senin alt ekibine eklenerek sisteme girmiş oluyor. Kazanç sağlamaya başladığı ilk aydan itibaren sende komisyonlarını almaya başlıyorsun.

MARKA İŞ BİRLİĞİ YÖNETİCİSİ

MARKA İŞ BİRLİĞİ YÖNETİCİSİ
MARKA İŞ BİRLİĞİ YÖNETİCİSİ

Ajansın olarak her zaman senin iş birliklerini yönetiyoruz. Hakkın olan marka iş birliği ödemelerini belirliyoruz ve sorun yaşamadan kazanç sağlaman için aracılık yapıyoruz. Bizimle güvendesin, bu nedenle sosyal medya hesabından seninle iletişime geçen markalarla ajansını araya koymadan asla iş birliği yapma. Hesabına ya da akrabalık derecesi olan yakınının banka hesabına, kayıt altına alınmayan bir ödeme yapılmasına asla izin verme ve anlaştığın markaları bizimle iletişime geçmeleri konusunda uyar. Aksi taktirde herhangi bir sebep ile örneğin; sana zarar vermek isteyen birinin şikayeti üzerine, sadece marka işbirliği değil elde ettiğin tüm gelirler ile ilgili inceleme yapılır ve ciddi cezalar alabilirsin. Ajansın senin tüm marka iş birliği sürecini yönetiyor ve vergilerini kazançlarına göre takip ederek yasal olarak ileri de karşına çıkacak mali sorunların önüne geçmen için aracı oluyor.

ÇÖZÜM EKİBİ

ÇÖZÜM EKİBİ
ÇÖZÜM EKİBİ

Millennium çözüm ekibi, iş birliği süresi boyunca sorunları ve aksaklıkların kontrolünü sağlar. Markalar ile aranızdaki iletişimi sağalar, soru işaretlerinize ışık tutar, markalardan elde etmiş olduğunuz kazançlarınızı istatistiksel olarak takip ederek kontrol attına alır ve performansınıza göre size uyarıda bulunur, sistem işleyişi ile ilgili teknik olarak yürütülen sorun giderme aşamalarında seni bilgilendirerek doğru yönlendirmelerle iş birliği sürecini sorunsuz bir şekilde yürütmeni sağlar.

UYGULAMAYI İNDİR

UYGULAMAYI İNDİR

Millennium Influencer, siz  influencerlar için özel olarak geliştirilmiş iş birliği sağlayıcı ve gelir yönetim sistemidir. Telefonunuzdan App Store , Play Store ya da Huawei Store uygulamalarına girerek millenniuminfluencer mobil uygulamamızı indirin ya da Web sitemizdeki linki tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirin.

PAZARYERİ ŞEÇ

PAZARYERİ ŞEÇ

Tüm kayıt işlemlerini ve iş birliği süreçlerini biz takip ediyoruz ve seni bilgilendiriyoruz tek yapman gerek ise millenniuminfluencer uygulamamıza kayıt olarak uygulamamızdaki İş birliklerim menüsünden link vermek istediğin alışveriş sitesine kayıt başvurunu yapman.

ONAY SÜRECİNİ BEKLE

ONAY SÜRECİNİ BEKLE

Önce ajansının onayından geçiyorsun daha sonra çalışmak istediğin pazaryeri'nin onayını bekliyoruz, bu süreç 7 GÜN ile 45 GÜN arasında işlem yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Unutma etkileşiminin yüksek olması kabul edilmen için çok önemli.

LİNK VERMEYE BAŞLA

LİNK VERMEYE BAŞLA

Onaylandıktan sonra link vermeye başlayabilirsin. Eğer link vermekle ilgili bilgiye ihtiyacın varsa Influencerlarımıza özel Millennium Akademi'den tüm bilgilere ulaşabilirsin, ya da destek asista'nın 7/24 telefonunun diğer ucunda tüm soru ve sorunlarını çözmek için bekliyor.

KENDİ EKİBİNİ KUR

KENDİ EKİBİNİ KUR

Millennium'da influencersan eğer artık kendi ekibini kurma şansın var, nasıl mı? Çevrendeki influencerları ajansına getir, senin alt ekibine dahil edelim ve artık uyurken bile kazanmaya başla, her ay alt ekibinin aylık kazancından süresiz %5 komisyon kazanacaksın,  Unutma ne kadar kalabalık ekibin varsa okadar fazla kazanırsın.

ÖDEMENİ DÜZENLİ AL

ÖDEMENİ DÜZENLİ AL

Ay sonundaki sosyal medyanda verdiğin linklerden elde ettiğin komisyonları, çalıştığın pazaryeri raporlayarak bize bildirmektedir. Markanın ödeme dönemlerine sadık kalarak ödemeni beklemeden hesabına aktarıyoruz. Alt Inf kazançların, Millennium bonusların, Marka iş birlikleri gibi ek kazançlar elde ettiysen yine beklemeden ödeme gününde hesabında.

MARKA İŞ BİRLİĞİ PROGRAMI

MARKA İŞ BİRLİĞİ PROGRAMI

Millennium Self Servis Marka İş birliği Programı

Eğer bizim Influencerımızsan markalar seni izliyor olacak. Markalar, kategori ve etkileşim kriterlerine göre seni platformumuz üzerinden bularak iletişime geçecekler ya da  sen markaların açık tekliflerini görerek kendi teklifini verebileceksin. Marka İş birlliği programımız nasıl işliyor? Uygulamamız üzerinden marka iş birliği programına kayıt olduğunda veri tabanımıza influencerımız olarak eklenmiş oluyorsun, bilgilerinin güncel ve gerçek olması çok önemli, ne kadar aktif bir sosyal medya kullanıcıysan o kadar markaların dikkatini çekeceğini unutma.

HEMEN KATIL
UYGULAMAYI İNDİR

UYGULAMAYI İNDİR

Millennium Influencer influencerlar için özel olarak geliştirilmiş iş birliği yönetimi ve gelir takip uygulamamızdır. Telefonunuzdan App Store, PlayStore ya da Huawei Store'a girip millenniuminfluencer mobil uygulamamızı indirerek ya da Web sitemizdeki Linke tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirin.

MARKALARLA İŞ BİRLİĞİNİ SEÇ

MARKALARLA İŞ BİRLİĞİNİ SEÇ

MILLENNIUM Influencer uygulamasını indirdikten sonra yapman gereken kayıt sırasında tüm bilgilerini doğru ve eksiksiz girmek. Yanlış ve yetersiz bilgi markaların seni değerlendirmeye almamalarını sağlayacaktır.

ONAY SÜRECİNİ BEKLE

ONAY SÜRECİNİ BEKLE

Ajansımız tarafından tüm bilgilerin, takipçi sayın, etkileşim yeterliliğin değerlendirilmektedir, değerlendirme 7 GÜN içerisinde sonuçlandığında seni uygulamamız ve mail üzerinden bilgilendireceğiz. Unutma etkileşiminin yüksek olması kabul edilmen için çok önemli.

MARKA İŞ BİRLİĞİNE BAŞLA

MARKA İŞ BİRLİĞİNE BAŞLA

Millennium Influencer'da 1000'lerce marka seni görebilecek ve sende markaların açık tekliflerini görerek marka iş birliği teklifi verebileceksin. Unutma profil bilgilerinin eksiksiz olması ve Sosyal medya hesabını aktif kullanman ilk tercih edilme sebeplerinden biridir.

ÖDEMENİ DÜZENLİ AL

ÖDEMENİ DÜZENLİ AL

Ay sonunda önceki aylarda elde ettiğin marka işbirliği hakedişlerini anlaşma yaptığın rakamlar üzerinden vergilerin hesaplanıp markanın ödeme dönemlerine sadık kalarak ödemeni beklemeden hemen al.
Alt Influencer , Millennium Bonusları, gibi ek kazançlar elde ettiysen ödeme gününde hesabında.

KENDİ Influencer  EKİBİNİ KUR

KENDİ Influencer EKİBİNİ KUR

Millennium'da influencersan eğer, artık kendi ekibini kurma şansın var nasıl mı ? Çevrendeki influencerları ajansına getir, senin alt ekibine dahil edelim ve artık uyurken bile kazanmaya başla, her ay alt ekibinin aylık kazancından komisyon kazanacaksın. Unutma ne kadar kalabalık ekibin varsa okadar fazla kazanırsın 

BONUSLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Millennium Influencer ajansınızın bonuslarıyla, diğer ajansların yanında 25 kata kadar daha fazla kazanç elde etmek sizin elinizde.
Ne kadar fazla kazanırsan, Millenium influencer sana o kadar fazla kazandırıyor.

ALT INFLUENCER SİSTEMİ

Ajansına getirdiğin Influencer'ın ay sonunda elde ettiği kazancın %5'i nakit olarak senin hesabında
ALT INFLUENCER SİSTEMİ

Sıkı dur! ALT INFLUENCER programı ile uyurken bile para kazanacaksın. Ajansına getirdiğin her Influencer'ın ay sonunda elde ettiği kazancın %5'i nakit olarak senin hesabında, hem de her ay. Nasıl ama. Ajansa getirdiğin her Influencer senin ALT INFLUENCER sistemine otomatik olarak kayıt oluyor, böylelikle kendi alt Influencer ekibini oluşturmaya başlıyorsun. Aynı zamanda Alt Influencer ekibini Uygulama üzerinden de görüntüleyebileceksin. Ne kadar kalabalık ekibin olursa o kadar ek kazanç elde edeceğini unutma. Sadece bununla kalmıyor. Her iki Influencer, kişi başı 2000 TL kazanç elde ettiğinde 750 TL bonus kazanıyorsun. Ayrıca ALT EKİBİM BONUSUNU incelemeyi unutma. Bol kazançlar.

ALT EKİBİM BONUSU

ALT EKİBİNİ BÜYÜT 10.000 TL'YE KADAR BONUS KAZAN
ALT EKİBİM BONUSU

Alt Influencer ekibini büyüttükçe, ekstra kazanç sağla. 10.000 TL 'ye kadar bonus kazanma şansı senin oluyor. Ekibini büyütmek için acele et. ALT INFLUENCER sistemimiz sayesinde en az 10 alt Influencer'a ulaştığında ekstra 1000 TL, 30 kişilik ekibi oluşturursan 3000 TL, 100 kişilik ekibe ulaşana 10000 TL nakit paran hesabında. Alt Ekibim bonusunun baremleri sana kazandırırken. Alt ekibinin her ay kazancından uyurken komisyon kazanmaya devam edeceksin. Unutma, her getirdiğin influencer ALT INFLUENCER sistemine hak kazanmaktadır. Bunu ekibine hatırlatarak influencer ağını büyütebilir ve Influencer kayıtlarını çoğaltabilirsin. Ne kadar Influencer o kadar ek kazanç.

PERFORMANS BONUSU

KAZANCINI KATLADIKÇA EK PARA KAZAN
PERFORMANS BONUSU

Kazançlarını bir önceki aya göre ikiye katlayan her influencerımıza kazancına oranla %5 ekstra nakit bonus veriyoruz. İlk bonusuna hak kazanan Influencer, sonraki ayda kazancını düşürsede, bulunduğu ayı izleyen diğer aylarda tekrar kazancını katlaması halinde bonus kazanmaya devam edecek. Bu bonusa hak kazanabilmek için alt barem olan 2000 TL kazanç sağlaması gerekiyor. Kazancı Influencer'a performans olarak kazancını ikiye ve üzerine katladığı ayda yazılarak, o ayda yapmış olduğu normal cirosuna eklenecektir. Bonus, Alt Influencer ve Affiliate kazançlarınızı Millennium Influencer uygulamamız üzerinden aylık olarak takip edebilirsiniz.

Not: Ciro barem bonusunun en üst kademesine ulaşılmışsa, performans bonusu devre dışı kalmaktadır.

GETİR KAZAN BONUSU

INFLUENCER GETİR PARA ÖDÜLÜ KAZAN
GETİR KAZAN BONUSU


Merhaba sevgili Influencer'ımız Millennium Influencer Marketing ekibi olarak sana mükemmel bir bonus haberi ile geldik. Ajansına getirdiğin minimum 2 Influencer sana nakit para ödülü kazandıracak. Getirdiğin Influencer'lar minimum satış baremine ulaşsın, sende 750 TL para ödülünü hemen kazan. Unutma, Yeni Influencer'lar getirdikçe kazanmaya devam edeceksin.

BENİM AJANSIM BONUSU

Ajansını Hikayende öner ekstra para kazan
BENİM AJANSIM BONUSU

Ajansınız sizlere çok güzel bir bonusla daha geldi. Benim Ajansım Bonusu, Instagram Story'lerinde Millennium Influencer Ajansını önererek nakit para kazanabilirsin. Millennium Influencer'dan memnunsan uygulamamızı takipçilerinle story'lerinde memnuniyetini belirterek öneren Influencer'larımıza, minimum 100 ₺ ile başlayan nakit hediye.

KAMPANYA CİRO BONUSU

EN İYİ CİROYA PARA ÖDÜLÜ
KAMPANYA CİRO BONUSU

Markaların Kampanya dönemi boyunca, En çok Ciroyu yapan influencera 1000 TL Nakit Hediye En iyi indirimleri sen yakala En çok satışı sen yap. Paylaşım yarışına hemen başla.
ÖZEL KAMPANYA DÖNEMLERİNDE GEÇERLİDİR.

AJANSIN YANINDA BONUSU

NAKİTE Mİ SIKIŞTIN, SÜREKLİLİĞİN MÜKAFATI SENİN
AJANSIN YANINDA BONUSU

Ajansınla 2 yılını dolduran Influencer'larımız,
Ajansın Yanında Bonusu senin. Fatura kesiminden sonra 45 gün beklemeden ödemen hesabında. Hem de aynı yıl içerisinde 3 defa bu ayrıcalığa sahipsin. Her zaman yanındayız.

CİRO BAREM BONUSU

CİRO BAREM BONUSU
CİRO BAREM BONUSU

Her ay belli cironun üzerinde kazanç elde eden Influencer'larımız aylık net kazandıkları gelirin %20 oranına kadar daha fazla kazanma fırsatı elde ediyor.
Not: Ciro barem bonusunun en üst seviysine ulaşanlar aynı anda performans bonusu hakkı kazanamamaktadırlar.

6180
Influencer 
1185
MARKA
38
AJANS
780
MARKA İŞ BİRLİĞİ
20670800
Etkileşim
7403
mutluluk