SSS

Sıkça sorulan sorular

Sıkça sorulan sorulara geldiniz

Influencer (21)

Neden Millennium’lu olmalıyım?
Marka ve pazaryeri programlarımıza katılarak kazanç sağlayabilirsin.
İndirimde olan ürün linklerini Millennium Influencer senin için oluşturuyor. Millennium ailesinde artık zaman kaybetmek yok. Millennium Influencer uygulamamızdan ve telegram gruplarımızdan kategori bazlı koleksiyonları elde edebilirsin.
7/24 canlı asistanın WhatsApp üzerinden senin ile iletişimde kalacak. Sana özel destek verecek ve sorularını yanıtlayarak, sorunlarını çözecek.
Millennium ile Kişisel gizliliğini paylaşmaktan artık korkmana gerek kalmayacak. Kullanıcı adından mail adresine kadar seni görünmek istediğin şekilde aramıza alıyoruz.
Bonuslar
Çözüm ekibi
 
İş ortaklığı şartlarınız nelerdir?
Pazaryerleri ile iş birliği programımıza katılabilmeniz için takipçi sayınızın minimum 10000 organik takipçi ve story etkileşimlerinizin minimum 1000 görüntülenmesi olması gerekmektedir.
Markalar ile iş birliği programımıza katılabilmeniz için takipçi sayınızın minimum 5000 organik takipçi olması yeterlidir.
 
Millennium Influencer’a nasıl kayıt olunur?
Millennium Influencer&Business uygulamamızı indirip kayıt olarak veya millenniuminfluencer.com web sitemiz üzerinden bizim ile iletişime geçerek Millennium ailemize katılabilirsin.
 
Kayıt oluşturduktan kaç gün içerisinde başvurum sonuçlanır?
Millennium Influencer uygulamamızı indirip iş birliklerim menüsünden istediğiniz pazaryerine başvuru sağlayabilirsiniz. Millennium Influencer Marketing ekibi başvuru takibinizi gerçekleştirecek ve 10 iş günü içerisinde sonuçlanarak ekibimiz sizinle iletişime geçecek.
 
Uygulamanızı indirmeden kayıt olabilir miyim?
Millennium Influencer & Business uygulamamız iş birliği datalarını, eğitimleri, sana özel iş birliklerin ile ilgili bilgilendirme ve teklifleri takip edebilmen için uluslararası ülkeler dahil olmak üzere geliştirilmiştir. Uygulamamıza üye olduktan sonra istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgilerin birçoğunu marka iş birliği ihtimalleri göz önüne alınarak istendiğini unutmayınız. Uygulamaya kayıt olurken herhangi bir sorun yaşarsanız Millennium Influencer Marketing Ekibimiz ile +90 544 815 88 47 whatsapp üzerinden lütfen iletişime geçiniz.
 
Influencer değilim nasıl gelir elde edebilirim?
Millennium Influencer & Business sen Influencer olmasan bile sana gelir elde etme imkanı sağlıyor. Nasıl mı? Alt Influencer Bonusumuz ile. Influencer arkadaşını Millennium’a getir onun kazancından her ay %5 komisyon kazan. 1 kişi ile sınırlı olmamak ile birlikte getirdiğin her Influencer’ı senin alt ekibine kayıt ediyoruz ve kesintisiz sürekli kazanç elde ediyorsun. Alt Influencer Sistemimiz ile bilgi almak için tıkla.
 
Pazaryeri ödemem ne zaman ve nasıl yapılacak?
Çalıştığınız pazaryerlerine göre ödeme tarihi değişiklik göstermektedir. Hak edişiniz fatura kesimi tarihinden itibaren maximum 45 gün sonra yapılmaktadır. Pazaryerlerine göre ödeme tarihlerinizi Millennium Influencer & Business uygulamamız üzerinden sık sorulanlardan öğrenebilir veya sosyal medya danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
Size nasıl ulaşabilirim?
0850 309 00 09 ve +90 544 815 88 47 whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer sesli görüşme talep ediyorsanız, whatsApp üzerinden iletişime geçerek randevu alabilirsiniz
 
Hangi sosyal medya uygulamalarında link verilir?
Instagram, Twitter, Youtube, Facebook ve Tiktok üzerinden link verebilirsiniz.
 
Sosyal Medya etkileşimlerimi nasıl arttırabilirim?
Takipçi kitlenizi arttırmak, instagram hesabınızı büyütmek tamamen sizin elinizde. Sosyal medya hesabınızı geliştirmek kazanç elde etmek için takipçilerinizin ilgisini çekecek postlar, story’ler paylaşmalısınız. Örneğin sürekli post atmak yerine reels çekebilir ve paylaşabilirsiniz. Şöyle düşünebiliriz aslında, sıkıcı bir hesabı kim takip eder? Değişikliklerden, yeniliklerden hoşlanıyoruz. Özellikle yeni nesile hitap eden paylaşımlar olmalı hesabınızda. Postların açıklamaları, story paylaşımları enerjik olmalı. Emojileri bol bol kullanmalısınız. Ve bunların yanı sıra post paylaşırken ‘’ # ‘’ hashtag kullanımını unutmamalıyız. Örneğin bir öğününüzü paylaşıyorsunuz, ve yemeği beğendiniz. Post açıklamasında en doğru kelimeleri kullanmalısınız ki etiketler kısmında o kelimeye tıklandığında sizi de görebilsinler. Örneğin; #yemektarifleri #spor #doğa gibi kelimeler. Hedef kitlenizi böylelikle daha da genişletebilir ve etkileşimlerinizi de bir yandan arttırabilirsiniz. Post ve story fotoğraflarını daha iyi açılarda yakalamalısınız. Beğendiğiniz ürünü sesli bir şekilde anlatarak güven vermelisiniz. Bu şekilde daha çok ilgi çeken bir hesap olacaktır ve etkileşimleriniz artacaktır. Bu bilgilendirme genel bir bilgilendirmedir. Millennium'lu Influencer'lar sosyal medya danışmanlarından destek alabilir.
Markalar ile iş birliği yapmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?
Millennium Influencer & Business uygulamamızı indirerek Markalar ile iş birliği için hemen kayıt ol butonuna tıklayabilir ve ön kayıt oluşturabilirsiniz. Ön kayıt sonrasında sosyal medya ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. 
Bir ajans ile çalışıyorum, sizinle çalışmak için nasıl bir yol izlemeliyim?
Ajans değişikliği yapabilirsiniz. İki ajans ile aynı anda iş birliğinde bulunamıyorsunuz. Ajans değişikliği için çalışmakta olduğunuz ajansa çıkış yapmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Çalışmakta olduğunuz ajanstan çıkışınızı yaptıktan sonra Millennium Influencer & Business uygulamamızı indirerek kayıt oluşturabilir ve sosyal medya ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 
Influencer başvurum kabul edildi, ajansınız ile nasıl çalışabilirim?
.
18 yaşından küçüğüm, iş birliği başvurusunda bulunabilir miyim?
18 yaşından küçük bireyler ebeveynleri ile birlikte başvuru sağlayabilmektedir.
Fatura kesemiyorum, faturamı kesebilir misiniz?
Millennium Influencer & Business ile iş birliği sağladığınız süre boyunca ajansımız tarafından faturalarınız kesilmekte ve vergileriniz ödenmektedir.
Şahıs şirketim var, sizinle çalışmak istiyorum.
Serbest meslek mükellefiyim, serbest meslek makbuzumu nasıl keseceğim?
Komisyon oranlarınızı öğrenmek istiyorum.
Komisyon oranlarımızı şatış başına değil, genel ciro üzerinden hesaplanarak hesaplanmaktadır. %10 ile %30 arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik ise Influencer'larımızın aylık ciro baremlerine göre değişiklik göstermektedir.
Sözleşme şartlarınızı öğrenmek istiyorum.
Sözleşme şartlarımıza kayıt aşamasında ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınızı ise influencer.marketing@millenniuminfluencer.com mail adresimize iletebilirsiniz. Sözleşmelerimizi okumadan lütfen onay vermeyiniz.
Sözleşmem ne zaman sona eriyor?
Sözleşme süresi 1 yıldır. Sözleşmenizi feshetmek istediğinizde sözleşme yenileme döneminden 15 gün önce ajansımızın mail adresine bildirmeniz gerekmektedir. 
Uygulama kayıt aşamasında bilgilerim neden isteniyor?

Marka Pazaryeri (1)

Marka - Pazaryeri Programı nedir?

Marka İş birliği (1)

Marka iş birliği programı nedir?

Marka Ajans (1)

Marka - Ajans Programı nedir?